Background

Yönetim Kurulu

Hüseyin Pektaş

Hüseyin Pektaş

1990 Yılında ticari hayatına Karaköy Bankalar Caddesi’nde enerji kablosu satışı ile başlamıştır. 1993 yılında Pektaş Elektrik Şirketini kurmuş Enerji Kablosu, PVC Granül ve Bakır satışı gerçekleştirmiştir. 1997 yılında bugün ki Pektaş Kablo’nun temelini oluşturan ilk Enerji Kablosu üretim tesisini kurmuştur. O günden bugüne Ticari hayatına ‘’ Hep İleri ‘’ felsefesiyle ve Yenilikçi bir tutumla devam eden Hüseyin Pektaş halihazırda ülkemizin sektöründeki en itibarlı kurumlarından Pektaş Kablo ve PVC Granül Sanayi Şirketi Yönetim Kurulu Başkanlığı, Pektaş Elektrik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Pektaş Bakır ve PVC Granül Sanayi Şirketi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.

Hasan Mert Pektaş

Hasan Mert Pektaş

2019 yılından itibaren Pektaş Kablo ve PVC Granül Sanayi Şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadır. Sırasıyla Pektaş Kablo Satış ve Pazarlama Sorumlusu, Pektaş Kablo Mali İşler Sorumlusu, Pektaş Kablo İcra Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. ‘’ Güçlü Geçmiş, Parlak Gelecek ‘’ anlayışıyla iş hayatına devam eden Hasan Mert Pektaş, Pektaş Kablo ve PVC Granül Sanayi Şirketi Genel Koordinatörlüğü ve Pektaş Elektrik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Hüseyin Ozan Pektaş

Hüseyin Ozan Pektaş

2022 yılından itibaren Pektaş Kablo ve PVC Granül Sanayi Şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadır. Sırasıyla Pektaş Kablo AR-GE ve Ürün Geliştirme Sorumlusu, Pektaş Kablo Satış ve Pazarlama Sorumlusu görevlerinde buluşmuştur. ‘’ Yenilikçi Teknoloji, Sürdürülebilir Güven ‘’ anlayışıyla iş hayatına devam eden Hüseyin Ozan Pektaş, Pektaş Kablo ve PVC Granül Sanayi Şirketi Satış ve Pazarlama Direktörlüğü, Ozon Turzim İnşaat A.Ş. kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.